• Nowy
WTB Koło CZR i30x29'' tył148x112 28 6 śrub MS
  • WTB Koło CZR i30x29'' tył148x112 28 6 śrub MS
  • WTB Koło CZR i30x29'' tył148x112 28 6 śrub MS
  • WTB Koło CZR i30x29'' tył148x112 28 6 śrub MS

WTB Koło CZR i30x29'' tył148x112 28 6 śrub MS

W045-0258

liczba otworów: 28
materiał: Włókna węglowe
rozmiar: 30x29''
waga: 1033g
piasta: 148x12 mm
tarcza: 6 śrub
Bębenek: Shimano Micro Spin
maksymalne napięcie szprych: 110-120 KgF
maksymalna waga:136 kg

3 750,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 48 h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Opis

Koła CZR i30 zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, dlatego mają strategicznie wzmocnione ułożenie włókna węglowego i są ręcznie budowane za pomocą podwójnie cieniowanych szprych, mosiężnych nypli i piast o wysokim zazębieniu z najwyższej klasy łożyskami i ponadwymiarowymi uszczelkami piasty, aby zapewnić sobie pozycję koła, które po prostu nie rezygnują.

Obręcze CZR i30 zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, dlatego mają strategicznie wzmocnione ułożenie karbonu, 5 mm asymetrycznego przesunięcia szprych, wzmocnione łoża szprych, stopkę bez rantu i integrację z taśmą Solid Strip. Zatwierdzona przez enduro wewnętrzna szerokość obręczy 30 mm optymalizuje objętość i profil opon 2,4-2,6", co pozwala rowerzystom jeździć z niższym ciśnieniem w oponach, co przekłada się na lepszą przyczepność i komfort.

Wytrzymały nylonowy pasek, który leży pomiędzy obręczą a taśmą do opon bezdętkowych, aby zapobiec wciskaniu się taśmy do opon bezdętkowych w otwory szprych i zapewnia gładkie połączenie opony z obręczą. Gładka powierzchnia ułatwia montaż opony, zapobiegając ucieczce powietrza wokół stopki przy każdym wcięciu podczas pompowania. Solid Strip chroni również hermetyczny system przed przebiciem w przypadku złamania szprychy.

Zbyt wiele firm stara się oszczędzać wagę, oferując koła „enduro” z 2-krzyżowym zapleceniem i nieodpowiednimi nyplami aluminiowymi. Chociaż są one odpowiednie do użytku w XC i na lekkim szlaku, nie zastąpi długotrwałej niezawodności 3-krzyżowego wzoru plecenia z mosiężnymi nyplami utrzymującymi wszystko razem.

Najlepsze na świecie obręcze z włókna węglowego zasługiwały na połączenie z wysokiej jakości piastami, które dodatkowo poprawiają osiągi lekkiego, niezawodnego zestawu kół z włókna węglowego. Piasty Frequency  mają konstrukcję z 6 zapadkami o niskim oporze, które naprzemiennie stykają się między dwoma zestawami grup po 3 zapadki, aby zapewnić responsywne 5-stopniowe zazębianie piasty.

Koła CZR i30 są wyposażone w wytrzymałe sprężyny zapadkowe, które angażują się z większą siłą, aby przeciwdziałać dodatkowemu momentowi obrotowemu spowodowanemu nagłym rozruchem na stromych szlakach. Oferujemy również zestaw Light Pawl-Spring Kit, który można kupić osobno dla rowerzystów CZR i30, którzy wolą cichszą piastę z lżejszym zazębieniem zapadki.

Dlaczego warto wybrać CZR i30? Koła karbonowe CZR i30 są dla rowerzystów, którzy wymagają karbonowego koła, które ich nie zawiedzie. Koła CZR i30 zostały zaprojektowane tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, dlatego mają strategicznie wzmocnione ułożenie włókna węglowego, wzmocnione łożyska szprych i są ręcznie budowane z podwójnie cieniowanych szprych, mosiężnych nypli i naszych wysoko wydajnych piast Frequency, które wykorzystują najwyższej klasy łożyska i ponadwymiarowe uszczelnienia piasty, aby stały się kołami, które po prostu nie dadzą się na szlaku. Wysłaliśmy nawet felgi do bezstronnego laboratorium zewnętrznego w celu przeprowadzenia testów niszczących porównując z tym co uważaliśmy za najlepsze dostępne felgi karbonowe podczas opracowywania CZR. Ostatecznie nasze felgi CZR i30 okazały się o 10% bardziej odporne na uderzenia niż ich bezpośrednia konkurencja.

Jeździć z gwarancją pewności Jeśli podczas jazdy złamiesz naszą karbonową obręcz CZR, wyślemy Ci jedną za darmo. Bez wyjątków. Nie widziałeś tej ostrej skały, dopóki nie znalazłeś się w powietrzu? Po prostu jeździsz jak pociąg towarowy bez hamulców? Jeśli jesteś pierwszym  właścicielem i jeździłeś na swoim rowerze, gdy to się stało, wymienimy je bezpłatnie. Twoi przyjaciele mogą oceniać twój zły wybór linii, ale my tego nie zrobimy. Zapewniamy również możliwość odbudowania koła i odesłania go do Ciebie ze świeżymi szprychami i nyplami.

Szczegóły produktu
W045-0258
1 Przedmiot
2022-05-13
Nowy produkt

Opis

Rozmiar
i30x29''
ERD
589
Ilość otworów
28
Tarcza hamulca
6 śrub
Waga
1033 g
Rodzaj
Tył
Piasta
148x12 mm
Nowy produkt
16 innych produktów w tej samej kategorii: