Lista produktów marki FUNN

Funn działa na rynku od 1997 roku. W ciągu ostatnich 20 lat zbudowaliśmy naszą markę na solidnych podstawach wyścigowego dziedzictwa i konsekwentnie oferujemy najwyższej jakości, sprawdzone w wyścigach komponenty do rowerów górskich.

Jesteśmy zaangażowani w scenę Gravity od momentu założenia FUNN. Wspieramy projekty naszych partnerów, takich jak Monster Energy / Ironhorse, Team G-Cross Honda i Trek World Racing Team,

Najważniejsze momenty dla naszej marki 2008 Puchar Świata DH w Val Di Sole - Sam Hill używający naszych komponentów jest trzeci. Phil Atwil z Propane Team finiszuje 9w Vallnord w Andorze oraz dociera5 w Lenzerheide.

Rok 2018 był rokiem redefiniującym FUNN. Jesteśmy teraz dumnym głównym sponsorem naszego własnego zespołu fabrycznego i dosłownie tracimy sen z powiek z powodu emocji!

Zespół FUNN Factory Racing Team składa się z kapitana i menedżera zespołu, Harry'ego Molly, naszego własnego niedźwiedzia Bryn Dickerson oraz naszej bardzo szybkiej uroczej i najpopularniejszej członkini zespołu Veroniki Widmann.

Podsumowując, bawiliśmy się, bawimy się i będziemy mieć więcej zabawy!

STRONA PRODUCENTA

Jest 272 produktów.

Pokazano 1-50 z 272 pozycji