Lista produktów marki CONTINENTAL

Ponad 100 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji opon rowerowych uczyniło Continental wyjątkową firmą w branży.

Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych, który produkuje swoje opony
w Niemczech. Świadomość tego stanowi ogromną zachętę dla naszych inżynierów i wszystkich innych osób zaangażowanych w proces produkcyjny do ciągłego dążenia do dalszych innowacji.

W naszym centrum technologicznym i rozwojowym w Korbach stale rozwijamy nowe rewolucyjne technologie, takie jak niezrównana mieszanka Black Chili i najlepsza technologia absorbująca wstrząsy Vectran ™, oba stosowane na najwyższym poziomie sportu

Technologie te wymagają zaawansowanych procesów w celu zapewnienia naszej legendarnej jakości produktu końcowego, a te innowacje, a także technologie ProTection i RaceSport dla opon MTB, mogą być wytwarzane tylko w naszej fabryce w Niemczech - „Ręcznie robione w Niemczech”.

Aby zaoferować najlepszą oponę do każdego zastosowania, polegamy w równym stopniu na dialogu
z naszymi zawodnikami, hobbystami i zwykłymi rowerzystami.

Jako gracz globalny, Continental utrzymuje również zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne poza Niemcami, gdzie opony Continental są produkowane dla Ciebie z jednakowym poziomem staranności i poświęcenia. Wspólną cechą wszystkich opon rowerowych Continental jest to, że zostały opracowane w centrum technologicznym w Korbach w Niemczech, gdzie również podlegają ścisłej kontroli.

Strona producenta

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji