SINTER okładziny Formula (Oro & Giant DA) GREEN
  • SINTER okładziny Formula (Oro & Giant DA) GREEN

SINTER okładziny Formula (Oro & Giant DA) GREEN

73-014-063-0

RACE - GREEN

85,01 zł
Brutto Dostawa w ciągu 48 h
Ilość
Dostępny

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka i zwroty

Opis

Projektujemy organiczne klocki hamulcowe do każdej sytuacji, każdego środowiska i wszelkich oczekiwań - do zastosowań wyścigowych, półprofesjonalnych i wynajmu. Do montażu w szosie, w rowerze MTB  lub na rowerze elektrycznym!

Nasze klocki hamulcowe są zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności, niskiego zużycia, trwałości i pewnego hamowania w każdych warunkach. Podlegają najsurowszym przepisom środowiskowym. ELEKTRYCZNE, FAT BIKE, CYCLOCROSS, MIEJSKIE, TRIATHLON, GÓRSKIE, SZOSOWE, GRAVEL, TOURING, KID

Zielone wyścigowe klocki hamulcowe do ekstremalnego hamowania. Najnowocześniejsze klocki hamulcowe z serii Sinter S2032 w kolorze zielonym zostały opracowane z myślą o bezkompromisowych wyścigowcach terenowych i szosowych. Ekstremalna wydajność nawet w warunkach, gdy inne klocki się przegrzewają! 

RACE - S2032 Zielone klocki hamulcowe Sinter 2032 do rowerów wyścigowych zostały zaprojektowane z myślą o jednym – ekstremalnej skuteczności hamowania w zróżnicowanych warunkach temperaturowych. Mieszanka hamulcowa 2032 to najnowocześniejszy materiał, używany przez zespół wyścigowy Sinter Brakes w mistrzostwach świata w kolarstwie górskim UCI Downhill. Umożliwiają zawodnikom agresywne hamowanie, zachowując przy tym najwyższą kontrolę w każdej sytuacji – niezależnie od nawierzchni. Używaj ich w suchą pogodę, na drodze lub w terenie, gdy problemem może być przegrzanie układu hamulcowego.

Zaprojektowany i wyprodukowany w Europie!

WYŚCIGI

EKSTREMALNA WYDAJNOŚĆ HAMOWANIA W ZRÓŻNICOWANYCH WARUNKACH TEMPERATUROWYCH

MIĘKKA MIESZANKA

CICHA PRACA

Kompatybilność:

Formula
    Oro
Giant
    DA6, DA8

Szczegóły produktu
73-014-063-0
10 Przedmioty
Nowy

Opis

Rodzaj
Race - GREEN
Okładziny
Organiczne
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii: