• Nowy
WTB Siodełko SILVERADO 265 Stal nierdzewna wąskie
  • WTB Siodełko SILVERADO 265 Stal nierdzewna wąskie

WTB Siodełko SILVERADO 265 Stal nierdzewna narrow

W065-0666

kolor: czarny, czarne akcenty
waga: 226g
wymiary (szerokość x długość): 135x265 mm

pokrycie microfibra
pręty stal nierdzewna
Technologie: Fussion form, DNA PADDING

483,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 48 h
Ilość
Dostępny

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka i zwroty

Opis

Zastosowanie: Adventure Road - Gravel - Cross Country - Trail - Enduro


Nagradzane siodło Silverado zostało zaktualizowane o krótszą długość 265 mm i nową technologię bazową Fusion Form, aby zapewnić ten sam komfort, który znasz i kochasz, ale z nowoczesnym wyglądem!

 

Technologia Fusion Form pozwala nam precyzyjnie dostroić ilość włókna wprowadzonego do nylonu każdego konkretnego modelu siodełka, aby stworzyć elastyczny profil, który równoważy komfort, wsparcie i trwałość, aby dopasować się do zamierzonego zastosowania każdego siodełka. Silverado optymalizuje wydajność w pochylonej do przodu pozycji pedałowania z procentową zawartością włókien podobną do niedawno wprowadzonego siodełka Gravelier. Fusion Form pozwala również na zagłębienie wyściółki w podstawie, co zapewnia elegancką estetykę bez faktycznego zmniejszania całkowitej grubości wyściółki.

Kto powiedział, że nie możesz uczynić najlepszego jeszcze lepszym? Wykorzystano technologię mapowania nacisku, aby określić, gdzie w oryginalnym Silverado występowały naciski i jak moglibyśmy lepiej rozłożyć te naciski na kości kulszowe. Rezultatem jest nieco bardziej płaski profil, który dodatkowo zmniejsza nacisk na krocze. Silverado ma teraz również krótszą długość 265 mm, co pozwala na płynne włączanie i wyłączanie, a jednocześnie zapewnia dużo miejsca dla rowerzystów do zjeżdżania do przodu i maksymalizacji mocy wyjściowej na stromych podjazdach.

 

Płaski profil - Płaskie siodełka umożliwiają rowerzystom przechylenie miednicy w różnym stopniu dla różnych pozycji podczas jazdy. Siodła płaskie są najlepsze dla jeźdźców, którzy preferują różne pozycje siedzenia wzdłuż długości siodełka.

 

Krótsza, 265 milimetrowa wersja - Silverado ma teraz krótszą długość 265 mm, co pozwala na płynne przesuwanie się wzdłuż siodełka, a jednocześnie zapewnia dużo miejsca dla rowerzystów do zjeżdżania do przodu i maksymalizacji mocy wyjściowej na stromych podjazdach. Jego krótsza długość pozwala rowerzystom dostać się głębiej do kokpitu, unikając jednocześnie ingerencji w nos siodła.

 

Comfort zone - Małe okienko odcięte od linii środkowej podstawy siodełka, aby zapewnić dodatkową ulgę od nacisku na wrażliwe obszary. Comfort zone to subtelna różnica, która zapewnia imponujący, długotrwały komfort.

 

Thin padding - Cieńsza wyściółka zapewnia wystarczającą sprężystość, aby zapewnić wsparcie podczas ciężkich wysiłków, jednocześnie minimalizując wagę. Cienka wyściółka opiera się na kształcie siodełka i elastyczności podstawy, aby zapewnić najwyższy komfort.

 

Fusion form - Technologia Fusion Form pozwala nam precyzyjnie dostroić ilość włókna wprowadzonego do nylonu każdego konkretnego modelu siodełka, aby stworzyć elastyczny profil, który równoważy komfort, wsparcie i trwałość, aby dopasować się do zamierzonego zastosowania każdego siodełka. Silverado optymalizuje wydajność w pochylonej do przodu pozycji pedałowania dzięki procentowej zawartości włókien, która równoważy elastyczność i wsparcie. Fusion Form pozwala również na zagłębienie wyściółki w podstawie, co zapewnia elegancką estetykę bez faktycznego zmniejszania całkowitej grubości wyściółki.

 

Microfiber cover - Znajdująca się na wszystkich siodełkach WTB, nasza powłoka z mikrofibry wiernie odwzorowuje wygląd i dotyk skórzanej osłony, ale z antybakteryjnymi i wolnymi od okrucieństwa zaletami materiału syntetycznego. Elastyczny charakter pokrycia z mikrofibry pozwala piance w pełni wspierać kości kulszowe bez zakłócania jej sprężystości.

Szczegóły produktu
W065-0666
10 Przedmioty
Nowy

Opis

Waga
226 g
Szerokość
135 mm
Pokrycie
Mikrofibra
Wyściółka
DNA
Materiał prętów
Stal nierdzewna
Rozstaw kości kulszowych
69-101 mm
Nowy
16 innych produktów w tej samej kategorii: