Rogelli koszulka bez rękawków ABBEY szara M

Ceny
Cena detaliczna netto
113,82 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
140,00 PLN /szt.
Oznaczenia
Kod kreskowy
8717849022620
Symbol
008.004-3
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
0.17 kg
Cechy
Kolor:
Płeć:
Pora roku:
Producent:
Rozmiar:
Zamek:
Opis

Damska koszulka bez rękawków Rogelli Abbey z wielokomorową kieszenią na plecach. Idealne rozwiązanie na rower oraz spinning. Propozycja dla kobiet aktywnych, ceniących sobie komfort i pełną swobodę.

 

Cechy:

·         damska koszulka bez rękawków

·         ergonomiczny, taliowany i dopasowany krój, zapewniający swobodę ruchu

·         lekka, przewiewna,miła w dotyku,

·         wykonana z elastycznego materiału,

·         zapewni doskonały transport wilgoci

·         rozpinana na całej długości

·         zamek podszyty został listwą materiału w celu uniknięcia otarć

·         wykonana z materiału CMX200

·         na plecach 3-komorowa kieszeń z dodatkową zapinaną na zamek

·         dół koszulki zakończony szerokim, elastycznym ściągaczem

·         płaskie, nieuwierające szwy

 

Materiał:

·         CMX200 by Rogelli

·         90% poliester

·         10 spandex

 

CMX200 by Rogelli - innowacyjny materiał stworzony przez Rogelli. Materiał ten to 90% poliester i 10% Spandex, gwarantujący znakomite dopasowanie i elastyczność. Bardzo lekki, miękki i delikatny. Posiada bardzo dobre parametry oddychające, przez co zapewnia właściwy mikroklimat skórze podczas treningu.

 

 

Informacje o producencie

Rogelli Sportswear zostało założone w 1974 roku w Brabancji Północnej, sercu holenderskiego świata kolarstwa. Rogelli Sportswear ma na swoim koncie wiele lat sukcesów, a w 1992 roku Rini Wagtmans przejął markę Rogelli jako część GOWA Sportswear BV.

Rini Wagtmans był zawodowym kolarzem i czterokrotnie startował w Tour de France. Jest jednym z Holendrów, którzy podczas Tour de France jechali w słynnej żółtej koszulce. Przed nim była wspaniała kariera kolarska, dopóki nie zaczął podupadać na zdrowiu. Zachorował na serce i musiał przestać jeździć na rowerze. Jednak jego pasja do kolarstwa pozostała, a Rini postanowił założyć firmę produkującą odzież kolarską. Wiedział lepiej niż ktokolwiek inny, jak powinna wyglądać dobra i wygodna odzież kolarska i postawił sobie za cel ulepszenie odzieży dla kolarzy. Opierając się na własnym doświadczeniu i wiedzy fachowej, zlecił wykonanie odzieży kolarskiej, która oprócz tego, że była funkcjonalna, była również wygodna. Okazało się to dobrym posunięciem i Rogelli rozwinęło się w odnoszącą sukcesy markę odzieży kolarskiej.

Prawdziwy rodzinny biznes

Syn Riniego, Marijn Wagtmans, przejął firmę w 1996 roku. Dostrzegł nowe możliwości, a Rogelli pod jego rządami rozwinął się w międzynarodową markę odzieży sportowej. Kiedy handel elektroniczny i marketing internetowy stały się coraz ważniejsze w świecie biznesu, trzecie pokolenie było gotowe na modernizację firmy. Tymczasem od 2018 roku firmą zarządzają dwaj wnukowie Riniego, Melvin i Michael Wagtmans. Melvin, najmłodszy syn Marijna, jako dyrektor generalny zajmuje się sprawami organizacyjnymi, a jego starszy brat Michael, jako dyrektor kreatywny, zajmuje się głównie rozwojem kolekcji. Kolekcji, która nie składa się już tylko z odzieży rowerowej, ale została rozszerzona o odzież do biegania, odzież do triathlonu, odzież fitness, a nawet linię casualową.

Jasna wizja

Od czasu przejęcia firmy przez trzecie pokolenie Rogelli buduje zrównoważoną przyszłość. Melvin Wagtmans: „Naszą misją jest umożliwienie jak największej liczbie osób cieszenia się ulubionym sportem w wygodnej odzieży sportowej. Wierzymy, że możemy tworzyć odzież sportową, w której każdy może cieszyć się sportem: amatorzy, profesjonaliści i wszystko pomiędzy. Cieszenie się dystansem w wysokiej jakości i funkcjonalnej odzieży sportowej, to jest to, co reprezentujemy”. Hasło Rogelli nie bez powodu brzmi „Ciesz się dystansem”. To motto znajduje odzwierciedlenie nie tylko w projektowaniu odzieży, w której komfort nadal jest w centrum uwagi, ale także w historii, którą opowiada Rogelli. Kto kupuje odzież sportową od Rogelli, jest częścią tej historii. Historii, która kręci się wokół cieszenia się sportem.

Producent:
Rogelli B.V.
Rithmeesterpark 9
4838 GZ Breda
Niderlandy
sales@rogelli.com
https://rogelli.com/

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
© SolEx B2B